CANLI DESTEK
Özel Tasarım Paketi

Müşterilerimize özel tasarımlar yapmaktayız. Yapmış olduğumuz tasarımlar daki temel amacımız " Yapılan en iyi tasarım, temsil ettiği firmaya en çok kazandıran tasarım olmasıdır. " Flash, Yönetim panelli ve Dinamik web sitesi olmak üzere 3 tip özel tasarım paketimiz bulunmaktadır.

 

Flash Web Site Paketi

Sitenizin görseline daha çok ağırlık verilip, çeşitli animasyonlar ile web sitenizin daha canlı tutulmasını sağlayan tasarımlardır. Örnek flash tasarımlarımızı referans sayfamızdan görebilirsiniz.

Avantajları;

- Görsel açıdan zengin oluşu

Dezavantajı;

- Google sıralamaların da üst sıralarda bulunma oranı düşüktür.

 

Yönetim Panelli Web Site Paketi
Sitenizin kontrolü bende olsun diyorsanız bu paket tam size göredir. İleri de web sitesini yaptırmış olduğunuz firma ile anlaşamayabilirsiniz. Bu durumda web sitenizi de güncelleyecek kimse olmayacaktır. Tam bu noktada sizin ihtiyacınız olan yönetim panelli bir web sitesi olacaktır. Görsellik bakımın dan iyi ve kullanışlı olan bu paket geleceğe bir ışık tutacaktır.

Avantajları;

- Yönetilebilir Olması

- Anında Müdahale Edilebilir Olması

- Seo Uyumlu Olması (Arama Motorların da Çıkması)

Dezavantajları;

- Kontrol panelinden doğacak olan veri kayıpları

- Tasarım bakımından çok zengin olmaması

 

Dinamik Html Web Site Paketi

Siteniz tamamen manuel bir yapıya sahip olacak ve arama motorlarında ilk sıralarda çıkma olasılığınız daha yüksek olacaktır. Bu paket ile birlikte güvenilir, iyi bir web master'a sahip olmanız gerekmektedir. Biz bu olanağı size 1 yıllık ücretsiz sağlamaktayız.

Avantajları;
- Arama Motorların da üst sıralarda çıkma olasılığı

- Hızlı ve güvenli olması

Dezavantajları;

- İleriye yönelik baktığınızda bizim firmamız ile çalışmadığınız zaman iyi ve güvenilir bir web master'a sahip olmanız gerekmektedir.

- Site yönetimi tamamen manuel olarak gerçekleşmektedir.

E-posta: info@brkyazilim.net

© 2009 Brk Yazılım Tüm hakları saklıdır.